Звільнення утримуваних у форматі «всіх на всіх» планується на цьому тижні – Денісова

14.04.2020 2 месяца тому.

Новий етап звільнення утримуваних осіб за принципом «всіх на всіх» планується на цьому тижні. Також всі, хто повернеться, пройдуть обов’язкову обсервацію. Про це в неділю, 12 квітня, в інтерв’ю одному з українських телеканалів повідомила Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова, передає УНН. «Є домовленості про взаємне звільнення, це буде ще один етап звільнення всіх на всіх… Держава та Президент збираються повернути всіх громадян України, які знаходяться на окупованих територіях та в Росії. Ті люди, які будуть повернуті, звільнені… теж будуть проходити обсервацію за порядком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я та головним санітарним лікарем», — розповіла Денісова.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.