Звільнення політв’язнів з РФ та анексованого Криму може бути після завершення пандемії — Зеленський

20.05.2020 1 неделя тому.

Повернення українських політв’язнів, які перебувають на території Російської Федерації та в окупованому Криму, буде можливе після завершення епідемії COVID-19. Про це заявив президент Володимир Зеленський на прес-конференції, передає Громадське. «Зараз говоримо з Російською Федерацією про можливий обмін після COVID-19, про повернення наших політв’язнів, які перебувають у Росії чи в тюрмах Криму», — сказав він. Президент також повідомив, що зустріч в «нормандському форматі» з лідерами Росії, Німеччини і Франції має відбутися після закінчення пандемії коронавірусу в світі.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші Гості — Інтерв’ю з народними депутатами ВР України Ю.Клименко, С.Бобровською, Р.Костенко (партія «Голос»)

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.