Жителі окупованої Луганщини зможуть протягом 48-ми годин отримати результат тесту на COVID-19 у Станиці

31.07.2020 2 недели тому.

Компанія «Фармбіотест» (Рубіжне) підтвердила плани розміщення мобільного пункту для відбору біозразків на КПВВ в Станиці Луганській. Про це Острову повідомили представники Клініко-діагностичного центру. Так, зокрема, це дозволить жителям тимчасово окупованих територій Луганської області здати тест на коронавірус, протягом 48-ми годин отримати результат і планувати подальший виїзд за кордон. Всі витрати, пов’язані з розміщенням пункту відбору, а також логістикою, бере на себе «Фармбіотест» — єдина комерційна лабораторія в Луганській області, яка виконує аналізи на COVID-19 своїми силами, без залучення лабораторій-партнерів. Логістика побудована з дотриманням всіх вимог по транспортуванню біозразків.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.