Заклади освіти не відкриються до 1 вересня – Ляшко

07.05.2020 4 недели тому.

Заклади освіти в Україні не відкриватимуться до 1 вересня — лише деякі для проведення зовнішнього незалежного тестування. Про це в інтерв’ю «Сьогодні» сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає Укрінформ. «Заклади освіти вже відкриватися не будуть. Вони відкриваються тільки з 1 вересня. Ми будемо відкривати деякі з них для проведення ЗНО», — сказав Ляшко. Водночас він зауважив, що відкриття громадського транспорту, зокрема метро, залежатиме від епідемічної ситуації. «Громадський транспорт може відкритися на третьому етапі. Але ми ще обговорюємо це з бізнесом, оскільки розуміємо, що відкриття будь-якої сфери діяльності потребує доїзду працівників. В той же час ми розуміємо, щойно ми запустимо транспорт – можемо вважати, що карантин повністю завершився», — наголосив заступник міністра.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.