ЮНІСЕФ передав медичне обладнання та засоби індивідуального захисту Костянтинівській інфекційній лікарні

05.05.2020 4 недели тому.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закупив першу партію медичного обладнання та засобів особистого захисту та гігієни для медичного персоналу на Сході України. Ця допомога у розмірі 16 мільйонів гривень стала результатом тісного партнерства з бізнесом в Україні, повідомляє Донецька ОДА. В рамках першої частини допомоги Костянтинівська інфекційна лікарня отримала 4 кисневих концентратори, 10 пульсоксиметрів, стратегічний запас бутильованої питної води в кількості майже 5 тис. літрів, а також засоби особистого захисту для медичних працівників. Варто зазначити, що це лише частина допомоги – незабаром ЮНІСЕФ планує передати кисневі концентратори та пульсоксиметри ще 4 лікарням на Донеччині.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.