Заради рідної землі

Відкриття виставки «Заради рідної землі»

06.12.2018 1 год тому.

В продовженні урочистих заходів до Дня збройних Сил України відбулося відкриття виставки «Заради рідної землі» у будівлі Луганської облдержадміністрації. Презентували експозицію працівники Луганського обласного краєзнавчого музею, які її і підготували. На великому банері представлені фотографії та короткі відомості про загиблих воїнів під час проведення АТО/ООС. Загиблих вшанували хвилиною мовчання.
В.о. голови Луганської обласної державної адміністрації Сергій Філь виказав сум за загиблими і наголосив на тому, що «ніколи не можна допускати війни». Також слово мав Свистула Олександр Васильович, голова громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО луганської області». «Сьогодні свято, але, нажаль, іде війна…».
Він згадав особисті історії загиблих бійців та висловив подяку Луганській обласній державній військово-цивільній адміністрації за співпрацю у встановленні пам’ятників загиблим воїнам на території Луганської області. «Хлопцям, які на передовій, захищають нас – хотілося б побажати мудрості, сили, віри у перемогу, нашу перемогу», — наголосив Олександр Васильович.
Також на відкритті було присутньо багато студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, який було евакуйовано з Луганська і розташовано у приміщеннях Луганської облдержадміністрації у місті Сєверодонецьку.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.