Відеоконференція «нормандської зустрічі» відбудеться 30 квітня — Кулеба

28.04.2020 1 месяц тому.

Відеоконференція міністрів закордонних справ України, Франції, Німеччини і Росії відбудеться у четвер, 30 квітня. Про це 28 квітня під час онлайн-брифінгу заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає Громадське. «Відеоконференція відбудеться у цей четвер, 30 квітня. Будуть усі чотири міністри закордонних справ. Я дякую їм усім за те, що вони погодилися взяти участь у цьому заході», — заявив Кулеба. «Ми бачимо, що рішення нормандського паризького саміту пробуксовують, і нам потрібно надати імпульс на шляху до їх виконання для того, щоб відкрити шлях до наступного саміту в Берліні, де потрібно буде досягати нових домовленостей і рухатися шляхом до припинення війни, деокупації українських територій і, зрештою, до припинення російської агресії загалом», — пояснив Кулеба.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.