В Україні запустили освітній серіал про працевлаштування

10.04.2020 2 месяца тому.

На освітній платформі «Дія.Цифрова освіта» запускають новий серіал «Працевлаштування і професійний розвиток незалежно від віку». Його представила заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан 10 квітня в Києві, повідомляє Укрінформ. «Ми сьогодні презентуємо серіал про працевлаштування і професійний розвиток незалежно від віку, і велика частина серіалу розповідає, як онлайн-сервіси та онлайн-можливості можуть у цьому допомогти», — зазначила посадовець. Освітній серіал складається з 11 серій. У ньому розповідається, як знайти роботу, правильно підготувати резюме, потрапити на співбесіду, як не втратити мотивацію та впевненість в позитивному результаті протягом часом довгих та виснажливих пошуків.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.