В Україні відновилося пасажирське залізничне сполучення

01.06.2020 1 месяц тому.

В Україні з 1 червня відновили свою роботу понад 40 поїздів далекого сполучення. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, інформує UATV з посиланням на пресслужбу відомства. Загалом відновлення роботи потягів далекого сполучення охопило Київську, Вінницьку, Черкаську, Полтавську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Одеську, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Харківську і Сумську області, а також неокуповані території Донеччини і Луганщини. Також відновлюють рух 439 приміських електричок у десяти областях. Серед них – Харківська, Полтавська, Черкаська, Одеська, Донецька, Луганська, Івано-Франківська, Тернопільська, Житомирська, а також частково – Хмельницька області. Крім цього, в цих регіонах розпочалися перші автобусні міжобласні перевезення. Дозвіл на їх здійснення видали обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Щодо можливості відновлення рейсів в інших регіонах – очікуються рішення їх комісій. В Мінінфраструктури також нагадали, що з 4 червня відкривається залізничне сполучення із Західною Україною.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.