В Україні відкрили дитячий онлайн-садок

23.04.2020 1 месяц тому.

На платформі Освітнього Хабу міста Києва стартував соціальний проект «Дитячий садок онлайн». Про це під час онлайн-конференції розповіла директорка Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав, повідомляє Укрінформ. «Це інноваційний проект Київської міської державної адміністрації, створений для того, щоб, з одного боку, надати діткам можливість безкоштовно навчатися вдома, проходити інтерактивні, корисні заняття, а, з іншого боку, батькам, які вимушені через карантин знаходитися вдома з маленькими дітьми, трохи звільнити вільного часу для власних хатніх справ або дистанційної роботи», — розповіла Богуслав. Проект «Дитячий садок онлайн» створений на базі Освітнього Хабу міста Києва, ним можуть безкоштовно користуватися діти з усієї України. «Як ви знаєте, зараз для дітей шкільного віку створено дуже багато проектів щодо дистанційного навчання, а для дошкільнят, на жаль, немає. Отже, наш проект «Дитячий садок онлайн» в першу чергу направлений на те, щоб надати до обіду, кожного дня, окрім вихідних та святкових днів, для дітей дошкільного віку, з 4 до 6 рочків корисні знання та заняття», — розповіла директорка освітнього Хабу. Так, відтепер впродовж усього карантину, діти матимуть можливість безкоштовно «відвідувати» заняття садочку в онлайн режимі з понеділка по п’ятницю (крім святкових днів) за таким розкладом: 10:00 – Казка-йога; 11:00 – Англійська для дітей; 12:00 – Розвиваюче заняття. До проведення занять залучили професійних викладачів. Всі заняття будуть також доступні у записі.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.