В Україні через пандемію не буде масових заходів 8 та 9 травня

06.05.2020 1 месяц тому.

В Україні цього року через пандемію не буде масових заходів до Дня пам’яті та примирення, 8 травня, та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 9 травня, але ветеранів відзначать. Так, у Луганській області, з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні обласним управлінням культури, національностей та релігій ініціюється ряд заходів. Серед яких — створення та розміщення у соціальних мережах промороликів до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги з інфографікою та інформацією про основні події Другої світової війни в сучасному, європейському переосмисленні за участі артистів Луганської обласної філармонії; виставка-презентація «ІІ Світова війна на Луганщині: експонати розповідають» з розміщенням на сторінці Луганського обласного краєзнавчого музею у мережі Фейсбук. Також відбудеться проведення віртуальної акції «Пам’ять про героїв нас єднає», присвяченої Дню пам’яті та примирення та 75-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні: створення та розміщення на сторінці фейсбук відеороликів про загиблих героїв та ветеранів Другої світової, що мешкали на Луганщині.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.