В Попасній нагородили переможців районного вокального конкурсу «Співочий травень»

12.06.2020 3 недели тому.

За час карантину, це вже четвертий районний конкурс, який за ініціативи голови Попаснянської райдержадміністрації Романа Власенка, відбувся онлайн. Цього разу конкурс провели серед вокалістів та вокальних колективів Попаснянського району.

Про це повідомляє Попаснянська райдержадміністрація.

Учасники надсилали заявки для участі у конкурсі та свої відеозаписи з виконанням пісні до Попаснянського районного Будинку культури протягом всього травня.

Всього поступило 23 заявки. Виступи журі конкурсу оцінювало у двох номінаціях та трьох вікових групах. Переможцями стали 16 учасників: 4 лауреати  посіли І місця; 5 лауреатів — ІІ місця, 3 лауреати — ІІІ місця.

Гран-прі за підсумками конкурсу здобула Ольга Клітинська з міста Віниця. Незабаром вона отримає диплом учасника онлайн конкурсу «Співочий травень» і пам’ятний подарунок.

Після оголошення результатів відбулось нагородження переможців та вручення дипломів, статуеток та солодких призів.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.