В облдержадміністрації обговорили перспективи національно-патріотичного виховання дітей та молоді

11.06.2020 3 недели тому.

Заступник голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська провела чергове засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Про це повідомляється на сайті луганської обласної державної адміністрації.

В травні-червні 2020 року було заплановано проведення низки заходів та реалізація проєктів з національно-патріотичного виховання в рамках обласного конкурсу проєктів. Однак, терміни проведення таких заходів було перенесено внаслідок карантинних обмежень через COVID-19. Зокрема це стосується заходів, що передбачають таборування та вишколи, які розраховані на участь дітей та молоді групами понад 10 осіб.

Тому на порядок денний було винесено питання подальшої реалізації проєктів у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді в умовах послаблення карантину,а також  розробка проєкту Регіональної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 роки.

Основними пріоритетними напрямками цього проєкту визначено:

Формування української громадянської ідентичності;
Військово-патріотичне виховання;
Формування науково-методологічних та методичних засад національно-патріотичного виховання.
Співпраця органів державної влади та місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства щодо національно-патріотичного виховання.

За результатами дослідження стало відомо, що майже в усіх районах, містах обласного підпорядкування та окремих ОТГ затверджені місцеві програми національно-патріотичного виховання. Загалом в регіоні обсяг фінансування заходів з національно-патріотичного виховання склав 1 194 тис. грн у 2019 році. У 2020 році передбачено 1 594 тис. грн.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.