Урочисті заходи до Дня Збройних Сил України у Рубіжному

06.12.2019 6 месяцев тому.

У місті Рубіжне відбулася низка урочистих заходів до Дня Збройних Сил України, який святкується в Україні з 1993 року.

У рубіжанському міському музеї 4 грудня відбувся святковий захід «Герої твої, Україно», у рамках якого пройшла екскурсія залою «Історія в фотографіях і експонатах з зони АТО 2014-2015 рр. Район м. Рубіжне» для студентів Регіонального центру професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Екскурсію для студентів провів заступник начальника Рубіжанського міського відділу поліції та ветеран АТО Антон Потурайко.

Окрім того у молитовних приміщеннях міста відбулися богослужбові молебні за Україну та її захисників. У навчальних закладах та закладах культури пройшли зустрічі учнів з військовослужбовцями та ветеранами АТО, було проведено тематичні книжкові виставки, уроки мужності та виховні години. Учні різних навчальних закладів приєдналися до патріотичної акції «Уклін всім тим, хто край свій боронить».

6 грудня, у День Збройних Сил України, відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим 22 травня 2014 року військовим тридцятої механізованої бригади у місті Рубіжне.

На церемонії покладання були присутні секретар Рубіжанської міської ради Анатолій Бусєнков, воєнком Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Олег Лазаренко.

Радіо «49 паралель» щиро вітає військовослужбовців з Днем Збройних Сил України, бажає міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким! Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках. Зі святом Вас!

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.