Українці вже замовили понад 14 тисяч освячених пасок — Офіс президента

13.04.2020 2 месяца тому.

Доки церкви в Україні готуються до богослужінь онлайн, українці вже замовили понад 14 тисяч посилок з освяченими пасками, які мають доставити цього тижня. Про це йшлося на традиційній нараді щодо питань боротьби з коронавірусом, передає Громадське з посиланням на Офіс президента. Володимир Зеленський відзначив, що багато священнослужителів і прихожан усвідомлюють небезпеку, яку становить епідемія коронавірусу. І зібрання, натовпи на Великодні свята — прямий шлях захворіти самому й заразити близьких. Тому він закликав українців провести Великдень у новому форматі цьогоріч, без відвідування храмів. За даними Офісу президента, на святкування Великодня західного обряду та Вербної неділі до храмів прийшло приблизно 126 тисяч українців, а торік було майже 3 млн людей. Водночас за порушення карантинних умов під час богослужінь Національна поліція склала адмінпротоколи у семи областях.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.