Українці проходитимуть самоізоляцію через додаток «Дія»

24.04.2020 1 месяц тому.

Українці, які повертаються додому з-за кордону, повинні будуть пройти самоізоляцію з використанням мобільного додатку «Дія», який був нещодавно запущений. Про це йшлося на традиційній нараді з питань запобігання поширенню епідемії COVID-19 під головуванням Президента Володимира Зеленського, передає УНН. Так, додаток «Дія» дасть змогу відбувати два тижні самоізоляції вдома. «Завдяки застосунку «Дія» ми полегшимо процес ізоляції для українців. Нашим поліцейським та лікарям теж буде легше контролювати людей, які приїхали з-за кордону. Ми розуміємо, що людям комфортніше перебувати вдома, ніж в обсервації», – зазначив Зеленський. Саме тому у громадян, які повертаються в Україну, перевірятимуть наявність встановленого додатку «Дія» у смартфоні. Повідомляється, що новація також допоможе розробити безпечний план перевезення осіб, які опинилися за кордоном у скрутному становищі. Також міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначив, що лише 10-15% осіб, які подорожують за кордон, не мають смартфонів. Ці люди проходитимуть обсервацію в класичному форматі – тобто проживатимуть у підготовлених державою приміщеннях.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші Гості — Інтерв’ю з народними депутатами ВР України Ю.Клименко, С.Бобровською, Р.Костенко (партія «Голос»)

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.