У Збройних силах зафіксована перша смерть від COVID-19

07.04.2020 2 месяца тому.

У Збройних силах України зафіксована перша смерть із підтвердженим діагнозом COVID-19. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил, передає Радіо Свобода. «На 07:00 7 квітня в Збройних силах зареєстровано 4 випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS CoV 2, з них 1 летальний», – ідеться в повідомленні. Померла жінка працювала в одній із військових частин в Івано-Франківській області. З 20 березня вона перебувала на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРЗ. 27 березня її стан погіршився, жінку госпіталізували до центральної районної лікарні в місті Надвірна, 30 березня її перевели до реанімаційного відділення, 6 квітня о 6:00 вона померла.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.