У Великій Чернігівці планують до кінця року побудувати медичну амбулаторію

19.05.2020 3 недели тому.

У Великій Чернігівці триває будівництво нової медичної амбулаторії. Про це повідомляє пресслужба Станично-Луганської райдержадміністрації. За словами голови Великочернігівської ОТГ Юрія Кенюка, підготовчі роботи до будівництва нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини розпочались ще минулого року. Була виділена земельна ділянка під будівництво, з проектною організацією узгоджено розташування будівлі та її підключення до комунікацій, і планується, що доступні та якісні медичні послуги, в умовах нової амбулаторії, місцеві мешканці та мешканці сусідніх сіл зможуть отримувати вже наприкінці цього року.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.