У «Слузі Народу» пояснили, як розглядатимуть 16 тисяч правок до «антиколомойського» законопроекту

13.04.2020 2 месяца тому.

16335 правок, які депутати внесли до другого читання законопроекту, який регулює питання збанкрутілих та націоналізованих банків, депутати планують розглядати за розділами. Про це повідомила депутатка Євгенія Кравчук у ранковому марафоні hromadske. «Очевидно, що жоден народний депутат не буде виступати за те, щоб Верховна Рада на 12 місяців, а це приблизно той термін, який потрібен для того, аби розглянути всі 16 тисяч правок, просто буде заблокована», — повідомила депутатка. За її словами, парламент налаштований ухвалити банківський законопроект, однак наразі його ще не розглянув профільний комітет. Напередодні комітет лише завершив вносити правки в одну таблицю. «На скільки я знаю, то ці правки будуть групувати за статтями. Є відповідні статті Регламенту Верховної Ради — 119 та 45 — які дозволяють групувати схожі поправки. Якщо якась поправка з цієї групи приймається, то решта вважаються відхиленими», — пояснила Кравчук.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.