У Сєвєродонецьку запрацювала лабораторія для ПЛР-досліджень на коронавірус

03.04.2020 2 месяца тому.

Лабораторія для ПЛР-досліджень на коронавірус відкрилась в Сєвєродонецьку. Наразі таких закладів в Україні усього вісім. Її персонал має досвід роботи ПЛР-досліджень та пройшов цільове навчання. Про це повідомляє пресслужба Луганської облдержадміністрації. «Відкриття лабораторії надає нам можливість приблизно на дві доби швидше встановити діагноз. Раніше відібраний матеріал ми відправляли до Києва та очікували на результат. Зараз все робитиметься в області. Розгорнутий аналіз показує набагато точніший результат на наявність коронавірусу, ніж експрес-тести», – наголосив голова облдержадміністрації Сергій Гайдай. Заступник директора ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» Володимир Жданов зауважив, що дослідження проводяться не усім бажаючим, а лише тим, у кого є певні медичні показання. Загалом можна зробити мінімум 12-15 тестів упродовж доби. Лабораторія розташована на базі ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» в Сєвєродонецьку.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.