У Сєвєродонецьку та Попаснянському районі відновили роботу продовольчі ринки

13.05.2020 3 недели тому.

У зв’язку з послабленням карантинних заходів, з 12 травня в Попаснянському районі знову запрацювали продовольчі ринки. Наразі відкрито ринки міст Попасна та Гірське. Про це повідомляє пресслужба Попаснянської райдержадміністрації, передають Вісті Луг. Роботу ринків дозволили за умови дотримання низки протиепідемічних заходів. Відтак на входах в ринки встановлено санітарні пости, на яких розташовані дезінфікуючі засоби та відбувається температурний контроль. «Торгові майданчики та прилавки відтепер обладнано захисними плівками, а продавці працюють виключно у масках та рукавичках. Також вони оснащені антисептиками і проводитимуть дезінфекцію прилавків через кожні три години роботи», — йдеться в повідомленні. Обмеження та правила на ринку має контролювати адміністрація, також на території перебувають і правоохоронці, які пильнують за правилами карантину. 12 травня у Сєвєродонецьку відкрився ринок «Успіх», 13-го – «Центральний» ринок. Про це повідомляє пресслужба Сєвєродонецької міськради. Зазначено, що дирекція обох ринків виконала вимоги для відкриття у період карантину, які поставила санепідемслужба. На вході до ринку проводиться температурний скринінг та дезінфекція рук, робочі місця продавців відокремлені від покупців. На ринках будуть реалізовувати сільськогосподарську продукцію.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.