У Рубіжному завершився 31-й традиційний новорічний турнір пам’яті Володимира Долгодушева

22.12.2019 6 месяцев тому.

У Рубіжному завершився 31-й традиційний новорічний турнір пам’яті Володимира Долгодушева. На майданчику палацу спорту РПК упродовж місяця одинадцять колективів із Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська, Кремінної та Сватового змагалися за місця на п’єдесталі змагань. Традиційний ажіотаж серед публіки вкотре підкреслює важливість та популярність турніру для любителів футболу. Хто стане переможцем вирішувалось у неділю, 22 грудня. Аудиторію розігрівали невдахи суботніх матчів у зустрічі за третє місце: рубіжанські команди «Друзі» та «Єсенія», які посіли відповідно IV та III місця.

Момент істини – довгоочікуваний фінал турніру. Часто глядачі за емоціональністю порівнюють вирішальні матчі турніру з кращими європейськими, тож гравці завжди над мотивовані до боротьби. Цього разу більшу майстерність та меншу кількість помилок продемонстрували гравці команди «Сталь» (м. Кремінна), які здолали команду «Полімер» (м. Сєвєродонецьк) з рахунком 5 : 3, записавши своє ім’я в історію місцевого футзалу. Наприкінці було нагороджено кращих гравців турніру, зокрема, Романа Любченка («Полімер»), Святослава Марканича («Сталь») та Валерія Шаповалова («Друзі»). Кращим бомбардиром з 11 голами став гравець команди «Єсєнія» Сергій Стебловський.

Організатори дякують за підтримку в проведенні змагань клініко-діагностичному центру «Фармбіотест» , Українській фармацевтичній компанії «Мікрохім», а також інформаційному партнеру — Радіо «49′ паралель» і відзначають, що в черговий раз змагання залишили після себе заряд позитивних емоцій як для учасників, так і для всіх його глядачів.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.