У Рубіжному завершився 31-й традиційний новорічний турнір пам’яті Володимира Долгодушева

22.12.2019 1 год тому.

У Рубіжному завершився 31-й традиційний новорічний турнір пам’яті Володимира Долгодушева. На майданчику палацу спорту РПК упродовж місяця одинадцять колективів із Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська, Кремінної та Сватового змагалися за місця на п’єдесталі змагань. Традиційний ажіотаж серед публіки вкотре підкреслює важливість та популярність турніру для любителів футболу. Хто стане переможцем вирішувалось у неділю, 22 грудня. Аудиторію розігрівали невдахи суботніх матчів у зустрічі за третє місце: рубіжанські команди «Друзі» та «Єсенія», які посіли відповідно IV та III місця.

Момент істини – довгоочікуваний фінал турніру. Часто глядачі за емоціональністю порівнюють вирішальні матчі турніру з кращими європейськими, тож гравці завжди над мотивовані до боротьби. Цього разу більшу майстерність та меншу кількість помилок продемонстрували гравці команди «Сталь» (м. Кремінна), які здолали команду «Полімер» (м. Сєвєродонецьк) з рахунком 5 : 3, записавши своє ім’я в історію місцевого футзалу. Наприкінці було нагороджено кращих гравців турніру, зокрема, Романа Любченка («Полімер»), Святослава Марканича («Сталь») та Валерія Шаповалова («Друзі»). Кращим бомбардиром з 11 голами став гравець команди «Єсєнія» Сергій Стебловський.

Організатори дякують за підтримку в проведенні змагань клініко-діагностичному центру «Фармбіотест» , Українській фармацевтичній компанії «Мікрохім», а також інформаційному партнеру — Радіо «49′ паралель» і відзначають, що в черговий раз змагання залишили після себе заряд позитивних емоцій як для учасників, так і для всіх його глядачів.

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші гості — Фестиваль Plan B

Наші гості — Ганна Саган

Наші гості — Луганський обласний академічний музично-драматичний театр

Актуальне інтерв’ю — До студії радіо «49 паралель» поспілкуватись про «Фестиваль думок 2020» завітали комунікаційна менеджерка фестивалю Маргарита Чернишова та координаторка благодійного фонду «Восток-SOS» Олександра Ворошилова

Наші Гості — Анжеліка Рудницька