У Рубіжному відбувся обласний чемпіонат з волейболу

18.11.2019 7 месяцев тому.

Дев’ятий рік поспіль в середині листопада у Рубіжанському Палаці спорту проходить відкритий чемпіонат Луганської області з волейболу серед чоловічих команд. Він присвячений пам’яті майстра спорту Зезюліна Валерія Тимофійовича. У чемпіонаті брали участь шість команд з Луганської, Донецької та Харківської областей. У фіналі зустрілися гравці з Куп’янська, які представили на турнірі Харківську область, та з Покровська Донецької області. Переможцями турніру стала команда Покровська. Засновником цього чемпіонату є родина Валерія Тимофійовича – дружина та двоє синів, а перші чотири роки він проходив ще за життя цього відомого майстра спорту. Дружина Надія Василівна та син Денис з усмішкою на обличчі та гордістю в очах розповідали про свого рідного чоловіка та тата. Вони дуже вдячні всім, хто пам’ятає та цікавиться чемпіонатом. Співорганізатором даного заходу є Світлана Ступнікова, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради, — душа турніру за словами Надії Василівни. Генеральним спонсором чемпіонату виступив клініко-діагностичний центр Фармбіотест.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.