У МОЗ прокоментували ймовірність відкриття дитсадків після 22 травня

13.05.2020 3 недели тому.

В МОЗ є чіткий алгоритм щодо зняття обмежень, а умови пом’якшення карантину та відкриття дитячих садочків планують презентувати вже цього тижня. Про це на пресбрифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Українська Правда. «В нас є чіткий алгоритм щодо зняття наших обмежень. Тобто є показники, які будуть впливати на пом’якшення карантину. Також в нас згідно з цими показниками є прогнозовані дати, коли ми вважаємо, можемо цього досягнути. Контрольні дати, які ми розробили для себе. Наприклад, 22 травня, потім 1 червня, 11 і так далі. Буквально цього тижня ми будемо презентувати це все. Ми будемо звертатися до уряду для затвердження цього відповідною постановою», – сказав він. Степанов додав, що буде наполягати на введені адаптивного карантину, бо бачить, що ситуація із захворюваністю різна в регіонах. «Також, що для нас критично, – відрізняється навантаження на медичну систему», – зауважив він.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.