У Мирнограді з’явиться притулок для жінок-жертв домашнього насильства

04.06.2020 4 недели тому.

У Мирнограді, що на Донеччині, на початку осені планують відкрити притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства. Про це повідомляє ТК «Орбіта», передає ОстроВ. Адреса майбутнього тимчасового притулку для жінок поки не розголошують. Його не планують афішувати заради безпеки тих, хто там буде перебувати. «Цей заклад буде розрахований на 10 стаціонарних місць, ще 4 додаткових і 2 дитячих місця. Працювати притулок буде в цілодобовому режимі. У ньому будуть дотримані всі умови перебування осіб згідно з чинним законодавством», — розповіла директор Мирноградського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Проценко. Реалізація проєкту стала можливою завдяки співпраці місцевої влади та Програми розвитку ООН. За рахунок ресурсів міжнародного донора в приміщенні вже почався капітальний ремонт. Завершити реконструкцію та ввести об’єкт в експлуатацію планують до початку осені. Метою створення такого притулку є надання постраждалим особам місця безпечного тимчасового перебування і комплексної допомоги для реабілітації. Перебування в притулку буде безкоштовним. Там створять всі умови для комфортного проживання. Загальна вартість проєкту становить 1,5 млн гривень.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.