У Мінінфраструктури готують план виходу з карантину та планують відновити транспортне сполучення у травні

27.04.2020 1 месяц тому.

У Мінінфраструктури готують алгоритм виходу з карантину та планують з 12 травня відновити автобусне й залізничне приміське та міжміське сполучення, але з дотриманням обмежень. Про це міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив в інтерв’ю «Ліга.Бізнес», передає Громадське. Міністр додав, що відомство готує алгоритм виходу з карантину, яке має фіналізувати на тижні. Його має затвердити Міністерство охорони здоров’я. «Багато що залежить від того, які показники по поширенню вірусу ми будемо мати до 12 травня. Надалі плануємо й авіасполучення. Звичайно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіацію», — пояснив Криклій. Коли можливе відновлення міжнародного авіасполучення — міністр не відповів. За його словами, у громадському транспорті будуть діяти обмеження: маски, термоскринінг, де це можливо, у міському транспорті можна буде використовувати тільки сидячі місця.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші Гості — Інтерв’ю з народними депутатами ВР України Ю.Клименко, С.Бобровською, Р.Костенко (партія «Голос»)

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.