У Маріуполі на Донеччині в обласній лікарні інтенсивного лікування коронавірусом інфікувались 19 медиків

15.05.2020 2 недели тому.

У Маріуполі на Донеччині в обласній лікарні інтенсивного лікування коронавірусом інфікувались 19 медиків. В обласній адміністрації вважають, що це могло статися через пацієнтів, які приховали інформацію про те, чи міг він бути носієм COVID-19. Про це на брифінгу у Донецькій ОДА заявив заступник начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоровʼя Олександр Педенко, передає Громадське. Він зазначив, що епідрозслідування ще триває, однак висловив власну думку про те, як могло статись зараження медиків у лікарні, яка не була призначена для хворих на COVID-19. «На мою думку, не всю правду сказали пацієнти, які надходили до лікарні. Лікарня визначена була як «чиста», не планувалось, щоб там були хворі з COVID-19. Так, засобами індивідуального захисту лікарня була забезпечена на випадок, якщо хворий з коронавірусом потребував би хірургічної допомоги. Але хворі не надали повної інформації про своє оточення, про те, чи могли вони бути носіями коронавірусу», — сказав Олександр Педенко.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.