У Луганській області знято всі підозри на коронавірусну інфекцію

07.04.2020 2 месяца тому.

Станом на 7 квітня, за результатами лабораторних досліджень методом ПЛР, усі підозри на коронавірусну інфекцію, у госпіталізованих хворих в Луганській області, зняті. Про це повідомили в Луганському обласному лабораторному центрі МОЗ України, передають Вісті Луг. Хворі з підтвердженим діагнозом почуваються добре та очікують результати лабораторних досліджень, які підтвердять їх одужання. В Центрі закликають громадян дотримуватись правил карантину.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.