У Донецькій області вирішили обмежити транспортне сполучення зі Слов’янськом

09.06.2020 4 месяца тому.

У зв’язку з ускладненням епідситуації по коронавірусної інфекції в місті Слов’янськ рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 5 червня 2020 вирішено відстрочити введення ослаблення протиепідемічних заходів. Передає сайт міста Бахмут.

З метою недопущення поширення захворюваності COVID-19, обласна комісія вирішила тимчасово припинити регулярні і нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному та міжобласному сполученні, а також перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному і далекому) зі Слов’янськом. Таке рішення буде діяти до поліпшення епідеміологічної ситуації, крім випадків здійснення транзитних перевезень пасажирів, із забороною посадки пасажирів на території м Слов’янськ.

Це означає, що всі автобуси і поїзди курсуватимуть за діючим розкладом, але не зупинятимуться або заїжджати на автостанцію в Слов’янську.

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші гості — Луганський обласний академічний музично-драматичний театр

Актуальне інтерв’ю — До студії радіо «49 паралель» поспілкуватись про «Фестиваль думок 2020» завітали комунікаційна менеджерка фестивалю Маргарита Чернишова та координаторка благодійного фонду «Восток-SOS» Олександра Ворошилова

Наші Гості — Анжеліка Рудницька

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.