У Донецькій області пройшла zoom-зустріч «Стоп-стрес!»

30.04.2020 1 месяц тому.

Під час карантину актуальним питанням залишається вплив інформації про поширення вірусу на емоційний та психологічний стан людей. З кожним днем звернень на обласну гарячу лінію психологічної допомоги дедалі більшає, повідомляє Донецька ОДА. У рамках роботи координаційного волонтерського центру на базі Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, який знаходиться за адресою м. Краматорськ, вул. Паркова, 99, практичним психологом була проведена онлайн-зустріч «Стоп-стрес». Учасники дізнались про ефективні та доступні всім вправи для антистресової саморегуляції, познайомились з корисними лайфхаками на кожен день для оптимізації свого психоемоційного стану, поговорили про дієві та корисні способи та прийоми уникнення тривожного психологічного стану. Тимчасовий обласний координаційний центр волонтерів та гаряча лінія психологічної допомоги продовжують свою роботу. Номер гарячої лінії- 095 429 2053.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.