У Донецькій області COVID-19 побороли майже всі хворілі медпрацівники

03.06.2020 1 месяц тому.

У Донецькій області тридцять дев’ять медичних працівників одужали і були виписані з лікарень після лікування коронавірусу. Про це повідомив заступник начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Олександр Педенко на прес-конференції в Краматорську 3 червня, передає Донецька ОДА. За його словами, всього в регіоні було зареєстровано 41 випадок захворювання серед медиків. «З них 39 вже перемогли хворобу. Очікуємо одужання ще двох медпрацівників. Що стосується дітей — всього COVID-19 діагностували у 7 осіб, з яких 4 одужали. Одна дитина перебуває на стаціонарному лікуванні, його ПЛР-тест показав повторний позитивний результат», — сказав Олександр Педенко.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.