У червні Нацбанк введе в обіг монету номіналом 10 гривень

29.04.2020 1 месяц тому.

Національний банк України з 3 червня 2020 року запустить в обіг монети номіналом 10 гривень, які поступово замінять відповідні банкноти. Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт НБУ. З 3 червня ці монети стануть дійсним платіжним засобом на території України, ними можна буде вільно розраховуватися в торговельній мережі або здійснювати операції в банках. На першому етапі планують ввести в обіг понад 5 млн 10-гривневих монет, які будуть розподілені між підрозділами Нацбанку в регіонах. В НБУ повідомляють, що нова монета невелика за розміром та легка. Її діаметр становить 23,5 мм, вага – 6,4 грама. Вона виготовлена із цинкового сплаву з гальванічним покриттям нікелем. Завдяки своїм збільшеним габаритним розмірам монета суттєво відрізняється від обігових монет номіналом 1, 2 та 5 гривень. На реверсі монети зображено портрет українського гетьмана Івана Мазепи, на аверсі в центрі, в обрамленні давньоруського орнаменту, розміщено номінал монети.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.