Тренування із зірками спорту: для школярів запустили освітній серіал про фізкультуру

06.04.2020 2 месяца тому.

В Україні запустили новий освітній серіал «Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту», який уже доступний, зокрема, на платформі «Дія. Цифрова освіта». Проект презентувало у понеділок, 6 квітня, Міністерство цифрової трансформації. Про це повідомляє UATV. «Ми знаємо, що зараз школярі та підлітки активно користуються соціальними мережами, але активність в інтернеті має поєднуватися із активністю в офлайні», – зазначила під час онлайнпрезентації заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. Серіал містить 12 уроків фізкультури, кожна серія триває до восьми хвилин. Уроки проводять гравці футбольного клубу «Шахтар» – капітан команди Андрій Пятов і захисник Сергій Кривцов. Також учасниками проекту стали зірки «Мамахохотала-шоу» Олег Маслюк і Євген Янович. Під час перегляду серіалу школярі зможуть дізнатися секрети розминки та головні правила присідання, бігу та прижків, як набивати м’яч, цифрові спортивні лайфхаки, а також цікаву інформацію про йогу та кіберспорт. Крім платформи «Дія. Цифрова освіта», серіал буде також доступний на YouTube-каналі та сторінках Фонду Ріната Ахметова і ФК «Шахтар» в соцмережах. Переглянути його можна буде і у форматі Instagram-серіалу.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші Гості — Інтерв’ю з народними депутатами ВР України Ю.Клименко, С.Бобровською, Р.Костенко (партія «Голос»)

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.