Спортсмени Луганщини завоювали Кубок України зі стрибків у воду

23.02.2021 6 дней тому.

З 14 по 21 лютого в Києві відбувся відкритий Кубок України зі стрибків у воду. Серед 9 збірних команд з України та 5 команд з-за кордону — Луганська область завоювала перше загальнокомандне місце і виграла Кубок України. Про це повідомили у пресслужбі Луганської ОДА. Відкритий Кубок України став першим міжнародним стартом у новому сезоні, за його підсумками і буде сформована команда України на квітневий Кубок світу в Токіо, де розіграються ліцензії на Олімпійські ігри та чемпіонат Європи з водних видів спорту, запланований на травень у Будапешті. У цих змаганнях взяли участь 90 учасників з 6 країн. А саме — з Вірменії, України, Білорусі, Болгарії, Грузії та Сербії. Загалом спортсмени Луганщини завоювали 9 золотих, 6 срібних та 3 бронзові медалі зі стрибків у воду.