Сьогодні стартувала «Всеукраїнська школа онлайн»

06.04.2020 2 месяца тому.

Сьогодні стартувала «Всеукраїнська школа онлайн»
Сьогодні о 10 годині ранку для всіх українських школярів середніх та старших класів, а також для всіх охочих свої віртуальні двері відчинила «Всеукраїнська школа онлайн». Про це у Facebook написала перша леді України Олена Зеленська, передає Укрінформ. «Понад 40 учителів записали для вас відеоуроки з 11 шкільних предметів та доклали всіх зусиль, щоб зробити їх цікавими та корисними», — зазначила вона. Щоранку, о 10:00, з понеділка до п’ятниці, уроки транслюватимуть такі українські телеканали: 5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна», 6-й клас – ZOOM та NewsOne, 7-й клас – ZIK та «5 канал», 8-й клас – «Індиго» та УНІАН, 9-й клас – «Рада» та UA: Культура, 10-й клас – UA: Перший, 11-й клас – М1. Всі уроки можна буде переглянути на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube, на медіасервісах та інтернет-платформах 1+1 video, ТСН.ua, УНІАН, а також на Megogo та oll.tv, на яких уроки «Всеукраїнської школи онлайн» будуть безкоштовно доступні навіть для незареєстрованих користувачів.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші Гості — Інтерв’ю з народними депутатами ВР України Ю.Клименко, С.Бобровською, Р.Костенко (партія «Голос»)

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.