Слов’янськ повернув карантинні обмеження через спалах COVID-19

04.06.2020 4 недели тому.

У Слов’янську, що на Донеччині, знову ввели карантинні обмеження для контролю поширення COVID-19. Відповідне рішення прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій 4 червня. Про це повідомляє прес-служба Слов’янської міської ради, передає ОстроВ. На такий крок в місті пішли через зростання нових випадків захворювання COVID-19. Тільки 3 червня були підтверджені діагнози у 7 жителів Слов’янська. У зв’язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією, громадський транспорт з 8 червня повертається до режиму спеціальних перевезень. Керівникам підприємств та суб’єктів бізнесу рекомендують звернутися до відділу транспорту і зв’язку міської ради для оформлення перепусток для співробітників. У вихідні дні, з 6 по 8 червня, електротранспорт припинить роботу. У будні дні кількість рейсів залишиться незмінним. Крім того, з 4 червня Управління праці та соціального захисту населення припиняє прийом громадян через виявлення COVID-19 в однієї із співробітниць. Тепер всі працівники повинні пройти ПЛР-тестування. При цьому соціальні виплати громадянам припинятися не будуть. «Суб’єкти бізнесу повинні забезпечити повне і неухильне виконання карантинних норм. Користування індивідуальними засобами захисту в громадських місцях є обов’язковим», — підсумували в прес-службі.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.