Рубіжне. Міський парк.

09.08.2019 1 год тому.

Місто Рубіжне. Координата – 49′ паралель. Понурі містяни блукають містом, відчуваючи якусь невловиму порожнечу, ніби не достає якогось пазлу, аби вся картина склалася докупи.
І ось на горизонті замайорили перші крихітки надії – розпочалася реконструкція міського парку.

Історія парку міста Рубіжного почалася давно, але останніми десятиріччями ця історія переважно має відтінки пост-апокаліпсису. Густі й непролазні хащі, а зимою кучугури. Залишки минулого — старі атракціони, начебто залишки доісторичних тварин, — стирчать із землі кістками-прутами, ніби намагаючись вибратися з підземельного царства і нагадати про свою минулу велич. А руїни бувших раніше квиткових кас стали прихистком неблагополучних елементів суспільства.

Дуже швидко за чутками з’явилися і перші фото плану реконструкції. А потім з’явилося і відео нарад міського голови, підрядників і відповідальних сторін.

Дуже швидко за чутками з’явилися і перші фото плану реконструкції. А потім з’явилося і відео нарад міського голови, підрядників і відповідальних сторін.

І тут городяни не повірили у своє «щастя» — вже і дороги зробили, і вікна у школах замінили. А тут таке. «Ну хіба може бути все й одразу?» — мимоволі запитували себе перехожі, минаючи вже розкуроченний парк. Але коли до парку завезли будівельну техніку, встановили «ліса» на головній вхідній брамі і почали розміщувати по периметру паркан, то ні в кого не залишилось будь-якого сумніву – щось буде.
Ось і ми, як відповідальне місцеве ЗМІ, вирішили проінспектувати місце подій і подивитися на все власним очима (тобто- власними камерами, аби наші читачі змогли все побачити самі 😉

Звісно ж, не все йде гладко – деякі робітники сиплять до цементного розчину брудний пісок замість потрібного чистого річного піску, а на новеньких бетонних доріжках вже є сквозні тріщини та виправлення в деяких місцях (дивіться відео).

Під новеньким парканом якимось чином влаштувалося собі озеро-болото, що, мабуть, повинно приваблювати до нашого міста екзотичних тварин, а насамперед, напевно, розраховують на білих лебедів або, фламінго – хто їх зна. Інші ж будівельники після обідньої перерви вже потихеньку йдуть здавати свій інструмент – аби ж не перепрацювати!

Але головне – справа рухається. І поки що це перший пріоритет. Раніше або пізніше, якісний або не дуже, – але все ж таки рубіжани отримають той парк, на який вони так довго чекали.

І тільки вже від самих містян залежатиме – чи стане парк новою візитівкою міста, до якої будуть з’їжджатися з усієї округи, або ж знову стане місцем для сміливих улюбленців долі, які не лякаються проводити свій час у занедбаних локаціях свого міста, де тіні оживають опівночі.
Тож побажаємо і нам і їм удачі. Думай. Те!

Козлов Сергій

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші гості — Фестиваль Plan B

Наші гості — Ганна Саган

Наші гості — Луганський обласний академічний музично-драматичний театр

Актуальне інтерв’ю — До студії радіо «49 паралель» поспілкуватись про «Фестиваль думок 2020» завітали комунікаційна менеджерка фестивалю Маргарита Чернишова та координаторка благодійного фонду «Восток-SOS» Олександра Ворошилова

Наші Гості — Анжеліка Рудницька