Брифінг «Участь в Глобальному Форумі Безпечних Міст в Марокко – етап реалізації проєкту «Рубіжне – безпечне місто»

05.03.2020 8 месяцев тому.

3 березня у будівлі Рубіжанської міської ради відбувся брифінг секретаря Рубіжанської міської ради Анатолія Бусєнкова «Участь в Глобальному Форумі Безпечних Міст в Марокко – етап реалізації проєкту «Рубіжне – безпечне місто» за участі спеціалістки проекту «ООН-Жінки» Ольги Лішик.

Рубіжне – перше місто в Україні і одне з понад 50 з усього світу, яке приєдналось до програми «Безпечні міста та громадські простори для жінок та дівчат». У рамках Глобальної ініціативи, у Рубіжному було проведено оглядове дослідження для оцінки потреб жінок у місті. Результати дослідження стали предметом для обговорення місцевими органами влади, поліції та громадських організацій. Варто відзначити позитивну сторону дослідження. За результатом якого виявилося, що в Рубіжному проблема сексуального насильства практично відсутня, але актуальною залишається проблема образ на адресу жінок і буллінг.

Протягом півгодини представників засобів масової інформації ознайомлювали з етапами реалізації програми в місті Рубіжне. Основна увага акцентувалася на проблему орієнтації в місті через відсутність адресних знаків на будинках, а також багато уваги було приділено проблемі відсутності громадського транспорту та мобільності між містами у вечірній час. Наразі міська рада Рубіжного розробляє програму реагування на виявлені проблеми, що стосуються безпеки жінок та дівчат для того, щоб створити безпечні громадські простори. Інформація щодо вартості програми, яка розрахована на два роки, стане відома у найближчі два тижні.

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші гості — Луганський обласний академічний музично-драматичний театр

Актуальне інтерв’ю — До студії радіо «49 паралель» поспілкуватись про «Фестиваль думок 2020» завітали комунікаційна менеджерка фестивалю Маргарита Чернишова та координаторка благодійного фонду «Восток-SOS» Олександра Ворошилова

Наші Гості — Анжеліка Рудницька

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.