Рада проголосувала за трансляцію державного телеканалу на окупованих територіях

19.05.2020 2 недели тому.

Верховна Рада України схвалила в другому читанні законопроект «Про внесення змін до закону «Про систему іномовлення України» (щодо програмної політики і території поширення). «За» документ проголосував 231 депутат, повідомляє Главком. Документом пропонується запуск ефірного мовлення державного каналу на окупованих територіях і у прикордонних районах. Зокрема, передбачається, що мультимедійна платформа іномовлення України зможе транслювати сигнал в цифровому, аналоговому мовленні та в кабельних мережах на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Криму і Севастополя, у районах, що межують з цими тимчасово окупованими територіями, і в прикордонних районах України, що межують з РФ або іншими країнами, де наразі в інформаційному просторі панують російські телеканали і радіостанції (такими територіями є, наприклад, Білорусь та Молдова). «Програми МПІУ виробляються українською мовою, а також іншими мовами в залежності від доцільності і невідкладності використання тієї чи іншої мови для досягнення мети діяльності МПІУ», — сказано в тексті закону.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.