Рада Європи і Мінсоцполітики проведуть тижневий онлайн-марафон на захист дітей

29.05.2020 1 месяц тому.

Рада Європи і Міністерство соціальної політики України 1 червня розпочнуть онлайн-марафон, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Акцію анонсував Офіс Ради Європи в Україні, повідомляє Укрінформ. Захід стартує 1 червня у Києві у форматі онлайн-концерту. У марафоні, який триватиме упродовж тижня, візьмуть участь відомі митці, музиканти, майстри. Акція пройде у рамках проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні», який реалізовується спільно з Міністерством соціальної політики України. Упродовж тижня усім, хто завітає на сторінку проєкту у Facebook, організатори пропонують відеомайстер-класи від популярних майстрів та митців; спеціально підготовлені інфографіки про права дітей; презентацію доповіді про захист дітей від бідності члена Європейського комітету з соціальних прав Іфи Нолан; презентацію буклету про права, закріплені Європейською соціальною хартією, очима дитини; заключний ролик до Міжнародного дня захисту дітей.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.