Прокуратура Луганської області надала фінансову підтримку Рубіжанській міській лікарні для боротьби з Covid-19

15.04.2020 2 месяца тому.

Колектив регіональної та місцевої прокуратур Луганської області підтримав ініціативу Офісу Генерального прокурора щодо об’єднання зусиль у боротьбі зі світовою пандемією та долучився до збору коштів для потреб протидії COVID-19. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Луганської області, передають Вісті Луг. Працівники органів прокуратури прийняли рішення про перерахування частини своєї заробітної плати на рахунок комунального некомерційного підприємства «Рубіжанська центральна міська лікарня» – базового закладу для надання медичної допомоги особам у разі підтвердження діагнозу COVID-19 у Луганській області. Спільними зусиллями колективу зібрано майже 400 тисяч гривень. Вже сьогодні лікарі зможуть скористатися коштами та придбати необхідне медичне обладнання й лікарські засоби для попередження розповсюдження коронавірусу в регіоні та порятунку життів жителів Луганської області.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.