Проєкти

Вперед, у минуле!

Друже, зверни увагу на календар! Саме час нам з тобою та радіо «49 паралель» відправлятись до нової мандрівки. «Вперед, у минуле!». Не зволікай і тримайся міцніше, щодня о 08:05 та 18:30

Портрети

Чи знаєте ви, що космонавт, який вісім разів виходив у відкритий космос, народився і виріс у Лимані? А Рубіжне має олімпійського чемпіона? У програмі «Портрети» — про людей, які створюють історію нашого краю. У понеділок о 19:00 та у суботу о 10:00.

Музика віршів

Надихайтеся музикою українських віршів на радіо 49′ паралель, щовівторка та щоп’ятниці о 16:00

Тайм-аут

Програма радіо «49 паралель» та Асоціації футзалу Луганської області «Тайм-Аут» — про найголовніші події у світі обласного, українського та світового футзалу. Цікаві особистості, відомі команди, гучні перемоги та поразки. Вболівай за своїх разом з нами. Щосереди о 20:00 та у неділю о 10:00

Все може Україна

Досить шукати дива за океаном! Наша Батьківщина унікальна! Дізнавайтесь про рекорди України та надихайтеся на власні! Вмикайте програму «Все може Україна» о 13.00 у середу та суботу.

Gарна Gра

Радіо 49 паралель та програма «Gарна Gра» запрошує зануритися до світу кіберспорту! Ставте гру на паузу та вмикайте голосніше приймачі! У четвер о 19:30 та у неділю в 11:00.

Beauty-blog

Для дівчат і жінок, які хочуть бути більш привабливими та бажаними, Beauty-blog Анни Рябікової у неділю о 8 ранку та о 20-тій.