Усі програми

Терени нашої перемоги
Класна школа: освіта по-новому
Студенти про...
Український джем
Медична реформа (сходинки розвитку)
Музичні паралелі
Здоров'я вашого малюка
Наша європейська історія
Скарбниця мандрів
Літературно-мистецька паралель
Крокуємо разом
Думка дітей
Krytь

Krytь

Jerry Heil

Jerry Heil

Tvorchi

Tvorchi

Go_A

Go_A

Ганна Білоус, переможниця конкурсу «Учитель року — 2020» в номінації «Початкова школа». Педагог загальноосвітньої школи № 18 міста Сєвєродонецьк

Ганна Білоус, переможниця конкурсу «Учитель року — 2020» в номінації «Початкова школа». Педагог загальноосвітньої школи № 18 міста Сєвєродонецьк

Ольга Касьянова, заступник директора з наукової роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент

Ольга Касьянова, заступник директора з наукової роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент

Лариса Волченко, директор середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 міста Сєвєродонецьк, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології Луганського інституту післядипломної педагогічної освіти, автор 40 наукових і навчально-методичних робіт

Лариса Волченко, директор середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 міста Сєвєродонецьк, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології Луганського інституту післядипломної педагогічної освіти, автор 40 наукових і навчально-методичних робіт

Людина, що чотири з половиною роки знаходилася в полоні так званої ЛНР. Хлопець, який переніс тортури, не здався, не зрадив Україні.

Людина, що чотири з половиною роки знаходилася в полоні так званої ЛНР. Хлопець, який переніс тортури, не здався, не зрадив Україні.

Вікторія Міняйло, методист кафедри управління освітою Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Вікторія Міняйло, методист кафедри управління освітою Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Ольга Касьянова, заступник директора Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доцент, кандидат педагогічних наук

Ольга Касьянова, заступник директора Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доцент, кандидат педагогічних наук

Доброволець Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва, учасник бойових дій, позивний «Якут».

Доброволець Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва, учасник бойових дій, позивний «Якут».

Богдан Біленко

Богдан Біленко

Ігор Смалій

Ігор Смалій

Дмитро Романюк

Дмитро Романюк

Геннадій Добровольський

Геннадій Добровольський

Військовослужбовець, санітарний інструктор, сержант, позивний Док

Військовослужбовець, санітарний інструктор, сержант, позивний Док

Володимир Стефанов

Володимир Стефанов

Слухач магістратури Луганського державного університету внутрішніх справ імені Едуарда Олексійовича Дідоренка — Валерія Олефір.

Слухач магістратури Луганського державного університету внутрішніх справ імені Едуарда Олексійовича Дідоренка — Валерія Олефір.

Курсант 2 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Едуарда Олексійовича Дідоренка — Ліна Грозик.

Курсант 2 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Едуарда Олексійовича Дідоренка — Ліна Грозик.

Капелан, Євген Савченко

Капелан, Євген Савченко

Студент 2 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Едуарда Олексійовича Дідоренка — Роман Бахмет.

Студент 2 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Едуарда Олексійовича Дідоренка — Роман Бахмет.

Микола Бурий

Микола Бурий

Курсант 1 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка — Вікторія Волкова

Курсант 1 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка — Вікторія Волкова

Олександр Луконін

Олександр Луконін

Курсант 1 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка — Євген Ступченко.

Курсант 1 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка — Євген Ступченко.

Наталія Пшенянік

Наталія Пшенянік

Студентка 2 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка — Владислава Недодаєва

Студентка 2 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка — Владислава Недодаєва

Ігор Побєдін

Ігор Побєдін

Курсант 2 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка — Валерія Стеценко

Курсант 2 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка — Валерія Стеценко

Тємур Берідзе

Тємур Берідзе

Курсант 3 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка — Марк Топільський

Курсант 3 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка — Марк Топільський

Василь Хіміч

Василь Хіміч

Курсант 3 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. — Карина Костенко

Курсант 3 курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. — Карина Костенко

Інна Сухаревська, директор Кудряшівської загальноосвітньої школи  Кремінської районної ради Луганської області, вчитель географії та економіки, нагороджена медаллю «За заслуги в галузі освіти та науки»

Інна Сухаревська, директор Кудряшівської загальноосвітньої школи Кремінської районної ради Луганської області, вчитель географії та економіки, нагороджена медаллю «За заслуги в галузі освіти та науки»

Володимир Правенький

Володимир Правенький

НастяЗникає

НастяЗникає

Ірина Цимбал, директор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України

Ірина Цимбал, директор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України

Сергій Костенко

Сергій Костенко

Наталія Черкасова

Наталія Черкасова

Dilemma

Dilemma

Pur:Pur

Pur:Pur

YUKO

YUKO

Юрій Куличенко

Юрій Куличенко

Motanka

Motanka

Олександр Дженчако, головний педіатр м. Рубіжне 3 випуск

Олександр Дженчако, головний педіатр м. Рубіжне 3 випуск

Антон Потурайко

Антон Потурайко

The Unsleeping

The Unsleeping

Олександр Дженчако, головний педіатр м. Рубіжне 2 випуск

Олександр Дженчако, головний педіатр м. Рубіжне 2 випуск

Віктор Ткаченко

Віктор Ткаченко

Ігор Кузнєцов, науковий керівник проекту розширеного скринінгу для новонароджених, директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук

Ігор Кузнєцов, науковий керівник проекту розширеного скринінгу для новонароджених, директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук

Євген Хоменко, заступник директора з економічних питань клініко-діагностичного центру «Фармбіотест»

Євген Хоменко, заступник директора з економічних питань клініко-діагностичного центру «Фармбіотест»

Олександр Дженчако, головний педіатр м. Рубіжне 1 випуск

Олександр Дженчако, головний педіатр м. Рубіжне 1 випуск

Сергій Ткаченко

Сергій Ткаченко

Фіолет

Фіолет

Юрій Соколин

Юрій Соколин

Alyona Alyona

Alyona Alyona

Сергій Колпаков

Сергій Колпаков

Alina Pash

Alina Pash

Андрій Трощій

Андрій Трощій

Mamarika

Mamarika

Анатолій Хмара

Анатолій Хмара

В’ячеслав Шевчук

В’ячеслав Шевчук

Юрій Кушнір

Юрій Кушнір

Melovin

Melovin

Сергій Коваленко

Сергій Коваленко

Григорій Максимець

Григорій Максимець

Студент 3-го курсу ДЗ «Луганський державний медичний університет» — Павло Рябошапко

Студент 3-го курсу ДЗ «Луганський державний медичний університет» — Павло Рябошапко

The Maneken

The Maneken

Brunettes shoot blondes

Brunettes shoot blondes

Студент ЛДМУ у Рубіжному — Олексій Шаповалов

Студент ЛДМУ у Рубіжному — Олексій Шаповалов

Onuka

Onuka

Анатолій Гацько, голова організації «Луганська обласна спілка ветеранів АТО», військовий батальйону «Айдар»

Анатолій Гацько, голова організації «Луганська обласна спілка ветеранів АТО», військовий батальйону «Айдар»

Студент ЛДМУ у Рубіжному — Микита Кислиця

Студент ЛДМУ у Рубіжному — Микита Кислиця

Студентка ЛДМУ у Рубіжному — Надія Попова

Студентка ЛДМУ у Рубіжному — Надія Попова

Студент ЛДМУ у Рубіжному — Михайло Мельник

Студент ЛДМУ у Рубіжному — Михайло Мельник

Студент ЛДМУ у Рубіжному — Іван Сович

Студент ЛДМУ у Рубіжному — Іван Сович

Елвіс Арон Преслі

Елвіс Арон Преслі

O.Torvald

O.Torvald

Студентка ЛДМУ у Рубіжному — Євгенія Савченко

Студентка ЛДМУ у Рубіжному — Євгенія Савченко

Kazka

Kazka

Студентка ЛДМУ у Рубіжному — Ірина Данько

Студентка ЛДМУ у Рубіжному — Ірина Данько

Pianoboy

Pianoboy

Студент ЛДМУ у Рубіжному — Віталій Юрчук

Студент ЛДМУ у Рубіжному — Віталій Юрчук

Антитіла

Антитіла

Студент ЛДМУ у Рубіжному — Сергій Кудрявцев

Студент ЛДМУ у Рубіжному — Сергій Кудрявцев

Kozak System

Kozak System

Студент СНУ ім. Даля — Денис Давидов

Студент СНУ ім. Даля — Денис Давидов

Vivienne Mort

Vivienne Mort

Студентка СНУ ім. В. Даля — Тетяна Кононих

Студентка СНУ ім. В. Даля — Тетяна Кононих

Квітка Цисік

Квітка Цисік

Один в каноє

Один в каноє

Студентка юридичного факультету СНУ ім. В. Даля — Тетяна Гречішкіна

Студентка юридичного факультету СНУ ім. В. Даля — Тетяна Гречішкіна

Едіт Піаф

Едіт Піаф

Студент факультету гуманітарних наук психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля, капітан команди КВК — Максим Кунченко

Студент факультету гуманітарних наук психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля, капітан команди КВК — Максим Кунченко

Kadnay

Kadnay

Студент факультету гуманітарних наук психології та педагогіки, вихованець Школи гун-фу «Дракон і Тигр» — Артур Чернов

Студент факультету гуманітарних наук психології та педагогіки, вихованець Школи гун-фу «Дракон і Тигр» — Артур Чернов

Володимир Івасюк

Володимир Івасюк

Беz Обмежень

Беz Обмежень

Студентка факультету міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля — Радислава Можнякова

Студентка факультету міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля — Радислава Можнякова

Фреді Мерк’юрі

Фреді Мерк’юрі

Студентка факультету інформаційних технологій та електроніки, керівник громадської організації «Студентська спільнота» СНУ ім. В. Даля — Ганна Какауліна

Студентка факультету інформаційних технологій та електроніки, керівник громадської організації «Студентська спільнота» СНУ ім. В. Даля — Ганна Какауліна

Людвіг ван Бетховен

Людвіг ван Бетховен

Випуск 40

Випуск 40

Випуск 39

Випуск 39

Емі Вайнгауз

Емі Вайнгауз

Випуск 38

Випуск 38

Випуск 37

Випуск 37

Луї Армстронг

Луї Армстронг

Випуск 36

Випуск 36

Випуск 35

Випуск 35

Випуск 34

Випуск 34

Випуск 33

Випуск 33

Випуск 32

Випуск 32

Микола Леонтович

Микола Леонтович

Випуск 31

Випуск 31

Випуск 30

Випуск 30

Йоганн Себастьян Бах

Йоганн Себастьян Бах

Випуск 29

Випуск 29

Випуск 28

Випуск 28

Випуск 27

Випуск 27

Випуск 26

Випуск 26

Випуск 25

Випуск 25

Випуск 24

Випуск 24

Випуск 23

Випуск 23

Випуск 22

Випуск 22

Випуск 21

Випуск 21

Випуск 20

Випуск 20

26 випуск

26 випуск

головний експерт з інфекційних питань департаменту охорони здоров’я Луганської обласної…

Випуск 19

Випуск 19

Випуск 18

Випуск 18

Озеро Синевір

Озеро Синевір

25 випуск

25 випуск

завідувач центру відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни Луганської області…

Випуск 17

Випуск 17

Хортиця, острів Запорізької Січі

Хортиця, острів Запорізької Січі

24 випуск

24 випуск

головний лікар Луганського обласного центру з профілактики і боротьби зі…

Випуск 16

Випуск 16

Випуск 15

Випуск 15

Дженіс Джоплін

Дженіс Джоплін

Хортиця, Мальовничий острів

Хортиця, Мальовничий острів

23 випуск

23 випуск

головний лікар Луганського обласного центру з профілактики і боротьби зі…

Можняківка

Можняківка

Випуск 14

Випуск 14

Випуск 13

Випуск 13

Джордж Гершвін

Джордж Гершвін

Водоспад Шипіт

Водоспад Шипіт

22 випуск

22 випуск

експерт департаменту охорони здоров’я Луганської області з питань надання медичної…

Старобільск

Старобільск

Випуск 12

Випуск 12

Випуск 11

Випуск 11

21 випуск

21 випуск

доцент Луганського державного медичного університету, головний лікар обласного будинку дитини…

Деркульський кінний завод

Деркульський кінний завод

Випуск 10

Випуск 10

Випуск 9

Випуск 9

Львів

Львів

20 випуск

20 випуск

головний нейрохірург Луганської області, професор, доктор медичних наук, заслужений лікар…

Садиба Мсциховського

Садиба Мсциховського

Випуск 8

Випуск 8

Випуск 7

Випуск 7

19 випуск

19 випуск

головний дитячий невролог Луганської області, завідувач неврологічного відділення Луганської обласної…

Біловодське диво

Біловодське диво

18 випуск

18 випуск

завідувач кафедри сімейної, соціальної, військової медицини і організації охорони здоров’я…

Юр’ївка

Юр’ївка

Випуск 6

Випуск 6

Випуск 5

Випуск 5

Подільскі товтри

Подільскі товтри

Олександрівськ

Олександрівськ

Григір Тютюнник

Григір Тютюнник

Випуск 4

Випуск 4

Микита Чернявський

Микита Чернявський

Василь Голобородько

Василь Голобородько

Ганна Гайворонська

Ганна Гайворонська

Борис Грінченко

Борис Грінченко

Олексій Нежевий

Олексій Нежевий

Іван Світличний, Надія Світлична

Іван Світличний, Надія Світлична

Володимир Сосюра

Володимир Сосюра

Випуск 3

Випуск 3

Микола Руденко

Микола Руденко

Випуск 2

Випуск 2

Випуск 1

Випуск 1

«Козацька вежа» у Сватовому

«Козацька вежа» у Сватовому

Кам’яні баби

Кам’яні баби

17 випуск

17 випуск

лікар-кардиолог Луганської обласної клінічної лікарні Лілія Петросян

Шипилівка

Шипилівка

Солотвино

Солотвино

Селище древніх металургів

Селище древніх металургів

16 випуск

16 випуск

головний педіатр Рубіжного, заступник головного лікаря Рубіжанського «Центру первинної медико-санітарної…

Мергелева гряда

Мергелева гряда

Печера Сватове

Печера Сватове

Шульгінка

Шульгінка

Крейдяні гори

Крейдяні гори

15 випуск

15 випуск

дитячий інфекціонист Луганського обласного центру з профілактики та боротьби зі…

14 випуск

14 випуск

головний лікар Кремінського центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир Андрійчук

13 випуск

13 випуск

головний лікар Луганської обласної дитячої клінічної лікарні Світлана Ошеко

12 випуск

12 випуск

головний ортопед-травматолог Луганської області, завідувач відділення ортопедії, травматології обласної клінічної…

11 випуск

11 випуск

голова громадської організації «Українське лікарське товариство Луганщини», заступник головного лікаря…

Клебан-бик

Клебан-бик

Микола Лисенко

Микола Лисенко

10 випуск

10 випуск

головний лікар Комунального підприємства «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор…

Жорж Бізе

Жорж Бізе

Меотіда

Меотіда

9 випуск

9 випуск

практикуючий сімейний лікар, завідувач Кремінської міської лікарської амбулаторії загальної практики…

Йоганн Штраус

Йоганн Штраус

Соледар

Соледар

8 випуск

8 випуск

завідувач кафедри неврології психіатрії та наркології Луганського державного медичного університету,…

Іоганес Брамс

Іоганес Брамс

7 випуск

7 випуск

завідувач кафедри сімейної, соціальної, військової медицини і організації охорони здоров’я…

Фридерик Шопен

Фридерик Шопен

Старуня

Старуня

Мирослав Скорик

Мирослав Скорик

6 випуск

6 випуск

директор Луганського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф…

5 випуск

5 випуск

експерт департаменту охорони здоров’я Луганської області з питань надання медичної…

4 випуск

4 випуск

завідувач кафедри неврології психіатрії та наркології Луганського державного медичного університету,…

3 випуск

3 випуск

завідувач кафедри неврології психіатрії та наркології Луганського державного медичного університету,…

2 випуск

2 випуск

завідувач кафедри неврології психіатрії та наркології Луганського державного медичного університету,…

1 випуск

1 випуск

Голова асоціації «Українське лікарське товариство Луганщини», заступник головного лікаря з…

Вівальді

Вівальді

Дністровський каньйон

Дністровський каньйон

Писанка

Писанка

Карл Густав Гаскойн

Карл Густав Гаскойн

П’ер Гійом Фредерік Ле Пле

П’ер Гійом Фредерік Ле Пле

Карл Густав Гаскойн

Карл Густав Гаскойн

Емануїл Людвігович Нобель

Емануїл Людвігович Нобель

Густав Гартман

Густав Гартман

Біосферний заповідник Асканія

Біосферний заповідник Асканія

Замок Радомисль

Замок Радомисль

Долина нарцисів

Долина нарцисів

Дземброня

Дземброня

Вилкове

Вилкове

Шацькі озера

Шацькі озера

Співочі тераси

Співочі тераси

Оптимістична печера

Оптимістична печера

Кам’янець-Подільский

Кам’янець-Подільский

Кам’яне село

Кам’яне село

Джарилгач

Джарилгач

Яблуня колонія

Яблуня колонія

Клевань

Клевань

Петриківка

Петриківка