Президент на Луганщині вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій

09.05.2020 4 недели тому.

Глава української держави Володимир Зеленський у День пам’яті та примирення відвідав меморіальний комплекс «Україна – визволителям» в смт Мілове Луганської області, яке розділене кордоном між Україною та Росією. Про це повідомляє пресслужба президента, інформує UATV. У Міловому він ушанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні, поклавши квіти біля Вічного вогню, а також встановив лампадки біля тематичної скульптурної композиції солдата і визволеної з нацистської неволі жінки. Зазначається, що поруч із пам’ятником розташована братська могила, в якій спочивають сотні відомих і невідомих солдатів, котрі загинули під час визволення населеного пункту. На 27 меморіальних дошках біля братської могили висічені 1066 імен полеглих героїв. Також неподалік від цього місця розташоване селище Півнівка – воно було першим населеним пунктом, звідки в грудні 1942 року почалося вигнання нацистських окупантів з української землі.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.