Представники Луганщини – на п'єдесталі всеукраїнських змагань зі стрибків у воду

Чемпіонат України серед вікових груп «А» і «В» зі стрибків у воду відбувся з 3 по 8 лютого у столичному Центрі Спорту «ЛІКО». Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, передають Вісті Луг. До змагань долучились спортсмени Луганщини, які за результатами всеукраїнської першості вибороли низку нагород. Так, Владислав Клімко став другим на трампліні 1 м, другим на трампліні 3 м (синхрон) третім на вишці та третім на трампліні 3 м. Данило Аванесов посів І місце на вишці, І місце на вишці (синхрон), а Софія Есман стала бронзовою призеркою на вишці (синхрон). Антонів Антон став срібним призером на трампліні 1 м. У командному заліку спортсмени Луганської області зайняли 4 загальнокомандне місце.