Понад двадцять активістів входять до регіонального осередку Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент»

18.01.2021 1 месяц тому.

Учнівська молодь з різних куточків Донецької області має можливість долучитися до молодіжних дебатів на актуальні екологічні теми і з подальшою участю лідерів екологічного парламенту в роботі Всеукраїнської спілки молодих парламентарів. Про це повідомляє Донецька облдержадміністрація.
Наразі засідання екологічного парламенту переведено в онлайновий формат через карантинні обмеження.
Новий формат онлайнових засідань на платформі Google Meet включає профільні майстер-класи, вікторини, дебати з актуальних екологічних тем із залученням представників громадських організацій: обласного відділення Всеукраїнської Екологічної ліги, Регіональних ландшафтних парків «Клебан-Бик» і «Краматорський».
Регіональний осередок Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент» створено у квітні 2018 року як орган дитячого самоуправління з метою формування громадянської позиції в галузі збереження довкілля. Сьогодні до складу екологічного парламенту Донеччини входять понад 20 активістів – учнів та вихованців закладів освіти області.

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші гості — Сергій Жадан

Наші гості — Фестиваль Plan B

Наші гості — Ганна Саган

Наші гості — Луганський обласний академічний музично-драматичний театр

Актуальне інтерв’ю — До студії радіо «49 паралель» поспілкуватись про «Фестиваль думок 2020» завітали комунікаційна менеджерка фестивалю Маргарита Чернишова та координаторка благодійного фонду «Восток-SOS» Олександра Ворошилова