Оголошено результати позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

16.06.2020 3 недели тому.

За дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая його заступник Наталія Романенко взяла участь у позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеоконференцзв’язку.

Під час заходу розглядалися найактуальніші питання нашої країни, насамперед: протидія та ліквідації пожеж в екосистемах під час пожежонебезпечного періоду, послаблення карантинних заходів, які введено через COVID-19, а також план заходів із боротьби з нелегальними АЗС.

Директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда доповів, що через недостатні опади взимку та навесні, а також спекотну та посушливу погоду на переважній більшості країни введено найбільший рівень пожежної небезпеки. Спираючись на ці дані голова ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що кількість пожеж зросла на 46%, і становить 24000 випадків. Він доручив очільникам деяких областей, у тому числі і Луганської, провести профілактичні та інженерні роботи, мобілізувати усі можливі ресурси для недопущення та ліквідації імовірних пожеж.

В свою чергу Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів про умови роботи дитячих літньо-оздоровчих таборів під час карантину. Він наголосив, що через нещодавнє підвищення кількості виявлених інфікованих осіб, відкриття літніх дитячих таборів є передчасним.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.