Офіс президента опублікував час трансляцій богослужінь на Великдень

15.04.2020 1 месяц тому.

Офіс президента оприлюднив час трансляцій Великодніх богослужінь на українських телеканалах. Про це повідомляє UATV із посиланням на повідомлення ОП на сторінці у Facebook. «Великодні богослужіння з усіх церков транслюватимуть як рейтингові телеканали, так і інші, включно з регіональними. Подбаймо про своє здоров’я і здоров’я близьких – залишаймося на Великдень удома», – йдеться в повідомленні. Так, транслюватимуть богослужіння Української греко-католицької церкви 19 квітня з 07:30 до 11:00 ICTV та UA:Перший. Богослужіння Православної церкви України – в ніч із 18 на 19 квітня – 1+1 та UA:Перший. Службу Української православної церкви – телеканали «Інтер» та UA:Перший в ніч із 18 на 19 квітня.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.