Обласна влада спільно з ЮНІСЕФ впроваджуватимуть нові соціальні послуги

29.05.2020 1 месяц тому.

Луганська облдержадміністрація розпочинає співпрацю з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) для розвитку соціальних послуг у громадах області. Кооперацію в рамках проєкту «СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громадах» закріплено тристороннім меморандумом між ОДА, ЮНІСЕФ та Українською мережею за права дитини. Проєкт «СПІЛЬНО» впроваджується у п’яти об’єднаних територіальних громадах Луганської області, а саме: у Біловодській, Білокуракинській, Новопсковській, Троїцькій та Чмирівській. Його задача – визначити, які соціальні послуги потрібні мешканцям конкретної громади, навчити спеціалістів, налагодити взаємодію між відомствами. Також у рамках проєкту у кожній громаді створять багатофункціональний центр соціальних послуг.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.