Наступного року поблизу Сєвєродонецька з’явиться містечко для переселенців

12.06.2020 3 недели тому.

Про це голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай розповів під час традиційного прямого ефіру на власній сторінці у Facebook. Повідомляє сайт Луганської облдержадміністрації. Очільник Луганщини відповів на найактуальніші питання від жителів області, а також розповів про перспективи відновлення і розвитку регіону.

Сергій Гайдай окремо озвучив проблематику людей, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. «Я постійно отримую безліч питань на тему ВПО. Найближчим часом ми отримаємо проєкт двох будинків на 45 квартир у Кремінній. Там повинні жити і люди з інвалідністю, і медпрацівники, і військовослужбовці, і внутрішньо переміщені особи, і діячі культури, а також освітяни. Я не хочу, щоби люди їхали з Луганщини, хочу, щоб фахівці залишались тут! Тому ми повинні зробити умови праці та побут цих людей комфортними».

Голова облдержадміністрації додав, що наразі один судовий процес навколо скандальних будинків у Рубіжному вже виграно. Він пообіцяв, що ці об’єкти будуть все ж таки добудовані.

Також Сергій Гайдай повідомив, що існує доволі амбіційний проєкт спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Так, існує план з будівництва невеличкого містечка поблизу Сєвєродонецька, де буде зведено будиночки площею 70-80 квадратних метрів. Ці новобудови будуть розраховані виключно на переселенців з тимчасово окупованих територій. За словами Сергія Гайдая, реалізація цього проєкту розпочнеться наступного року.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.